0 (0)

Prekių nėra

Nemokamas pristatymas! Pristatymas (su PVM)
0,00 Lt Viso (su PVM)

Pirkti

Produktas sėkmingai pridėtas į prekių krepšelį

Kiekis
Viso (su PVM)

Jūsų krepšelyje yra 0 prekės (-ų) Jūsų krepšelyje yra 1 prekė

Viso prekės (su PVM)
Viso pristatymas (su PVM) Nemokamas pristatymas!
Viso (su PVM)
Tęsti apsipirkimą Pereiti prie užsakymo

1.Prekių pristatymas

  1.1 Užsakytas prekes pristatysime į bet kurį Lietuvos kampelį. Sandėliuose esančios prekės pristatomos per 2-5 d.d. nuo apmokėjimo patvirtinimo. Transportavimo paslaugas atlieka mūsų partneriai DPD. Siuntų pristatymo kaina nepriklauso nuo užsakytų prekių kiekio ir svorio. Kiekvienas Jūsų užsakymas vykdomas kaip įmanoma greičiau.

  1.2 Didesnių miestų (Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Alytaus) bei kitų miestų gyventojams prekės pristatomos kiekvieną darbo dieną nuo 10 iki 16 val., todėl pasirinkdami pristatymo adresą gerai apgalvokite, ar Jūs arba Jūsų šeimos nariai galės būti namuose tokiu laiku. Jei abejojate, geriau pasirinkite, kad prekės būtų pristatytos į Jūsų darbovietę ar kitur, kur tikrai bus kam priimti Jums skirtą siuntą arba susitarkite su mūsų vadybininkais dėl patogesnės pristatymo dienos. Deja, tiksliai numatyti, kurią dieną bus pristatomas ką tik padarytas užsakymas ne visada galime. Tai priklauso nuo apmokėjimo bei jo patvirtinimo laiko, nuo užsakytų prekių buvimo sandėliuose, atvykimo į sandėlius datų ir laiko, kiekių, sandėlių, iš kurių prekės bus vežamos, ne visada galimų tiksliai numatyti ir kontroliuoti aplinkybių. Būkite tikri, kad mūsų komanda pasistengs atsakyti į visus Jums rūpimus klausimus bei užtikrinti operatyvų prekių pristatymą.

  1.3 Suteikiame Jums galimybę atsiimti užsakytas prekes artimiausiame pašto skyriuje. Sandėliuose esančios prekės pristatomos per 5-7 d.d. nuo apmokėjimo patvirtinimo. Siuntų pristatymo kaina nepriklauso nuo užsakytų prekių kiekio ir svorio. Kiekvienas Jūsų užsakymas vykdomas kaip įmanoma greičiau. 

  1.4 Siuntos gali vėluoti, jei neteisingai nurodėte pristatymo adresą, pašto indeksą, telefono numerį arba jei kurjeris nerado Jūsų numatytu pristatymo laiku.
Tvirtindami užsakymo apmokėjimą, vadybininkai paprastai praneša apie preliminarias pristatymo datas, o vėliau jas patikslina. Jūs būsite informuoti apie tikslią pristatymo datą mažiausiai prieš vieną darbo dieną. Jei, dėl tam tikrų priežasčių, siuntų tarnybos kurjeris nerado Jūsų namuose - būtinai praneškite mums, tarsimės dėl Jums priimtino naujo pristatymo laiko. Taip pat būtinai praneškite, jei nurodytą pristatymo dieną nuvykę į pašto skyrių, siuntos nerasite. Kaip įmanoma greičiau išsiaiškinsime trukdžius ir juos ištaisysime.

2. Prekių priėmimas

  2.1 Pasiimdami prekes, būtinai gerai apžiūrėkite visas pakuotes ir dėžes. Įpakavimas negali būti pažeistas. Jei pastebėjote, kad dėžės atvažiavo netvarkingos – įplėštos, įlenktais kampais, atidarytos arba kitaip fiziškai pažeistos, galite nepriimti tokios siuntos. Jei nuspręsite priimti pažeistą siuntą, reikalaukite, kad siuntos priėmimo – perdavimo arba atskirame pažeistų pakuočių pristatymo akte būtų tiksliai, išsamiai ir vienareikšmiškai aprašyta, kokios būklės pakuotės buvo pristatytos. Bet kuriuo atveju, priimdami pažeistą pakuotę, kurjerio akivaizdoje išpakuokite siuntą ir vizualiai patikrinkite joje esančių prekių būklę. Šios sąlygos galioja ir atsiimant artimiausiame pašto skyriuje. Pamačius pažeidimų ar neatitikimų - nedelsiant su mumis susisiekite!

Pastabos:
1. Kurjerio laukimas (prastovos) dėl Siuntėjo arba Gavėjo kaltės, paimant arba pristatant siuntą - 20 Lt už valandą. Laukimo laikas pradedamas skaičiuoti po 15 minučių nuo kurjerio atvykimo pas Siuntėją ar Gavėją.
2. Jei siunta pristatoma į Kuršių Neriją, už kiekvieną siuntą teks sumokėti papildomą 140 litų dydžio mokestį.


© 2014 "UAB Vaoptimus"
Sukūrė: ivt.lt